O penzionu

Zavedený stylový penzion s restaurací, 6 dvojlůžkových pokojů s vlastní koupelnou a WC, vyhlášená restaurace s kuchyní, s kapacitou 32 míst k sezení, s kompletním zázemím, byt pro správce, technické a skladové prostory, sklepní prostory, venkovní posezení na letní terase, dřevěný zahradní altán s krbem, 2 parkoviště, celoroční provoz, výhodná investice se zajímavým výnosem.


O PENZIONU


Zavedený stylový penzion s restaurací, s více než 20letou tradicí. Penzion disponuje 6 dvojlůžkovými pokoji, s vlastním kompletním sociálním zařízením, restaurací s kapacitou 32 míst k sezení, s kompletním zázemím a příslušenstvím, bytem pro správce, technickými a skladovými prostory, čistými a suchými sklepními prostory, vhodnými k vybudování např. wellness nebo k jinému využití. K penzionu náleží i menší udržovaná okrasná zahrada, s množstvím vzrostlých okrasných stromů a keřů, venkovní posezení na letní terase nebo v dřevěném zahradním altánu se zděným krbem a rovněž i parkoviště bezprostředně u penzionu zhruba pro 15-20 aut. • Půdorys přízemí-restaurace
 • Podkroví-pokoje

Výměry místností přízemí-restaurace a zázemí:


 • Restaurace50 m2
 • Kuchyně18,5 m2
 • Byt správce45,5 m2
 • Manipulační sklad5 m2
 • Vstupní chodba + schodiště21 m2
 • Dámské a pánské WC 7 m2
 • Lyžárna3 m2
 • Přípravná zeleniny2 m2
 • Úklidová místnost1 m2
 • Zádveří3 m2

RESTAURACE

Penzion je po celou dobu svého provozu vyhlášený v blízkém i širokém okolí především svojí kuchyní a vždy takřka domácí atmosférou, díky čemuž se zde jeho návštěvníci cítí jako doma a vždycky se sem rádi vracejí. Místní kuchyně je opravdu vyhlášená svoji kvalitou nejen v místě, ale i v širokém okolí, kdy tuto restauraci hojně navštěvují nejen tuzemští, ale rovněž i němečtí turisté a vždy se pak sem rádi vracejí. Můžete si zde pochutnat na jídlech z mezinárodní kuchyně, samozřejmě i na klasické české kuchyni, na rybích nebo zvěřinových specialitách nebo na specialitách šéfkuchaře. K pití je zde bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, které si můžete vychutnat v letních měsících na letní terase, s krásným výhledem do okolí.

Restaurace má kapacitu 32 míst k sezení (50 m2), s možností jejího případného rozšíření. Restaurace je kompletně zařízená tak, aby se tam její návštěvníci cítili útulně a opravdu doslova jako doma, a to včetně čističky vzduchu, která zajistí v prostoru celé restaurace vždy čistý vzduch. Hosté restaurace mohou využít dámských nebo pánských toalet v přízemí penzionu. Prostor šenku v restauraci je maximálně využitý, je zde zařízení se dvěma pípami na točení piva, dřez na mytí sklenic, spousta úložného prostoru a pod celým šenkem i v jeho zadní části jsou chladící boxy a skříně.

Na šenk bezprostředně navazuje vstup do kompletně nákladně zařízené kuchyně (18,5 m2), která je kompletně zařízená v nerezovém provedení, v naprostém souladu se všemi hygienickými požadavky a normami jako teplá kuchyně(bílá, černá kuchyně, čisté maso, čistá zelenina apod.), tzn. že se zde vaří především teplá jídla. Ke kuchyni náleží i hrubá přípravna zeleniny, manipulační sklad a skladové prostory (celkem 25 m2).